چسب کاشی استخری

چسب کاشی استخری از محصولاتی است که این روز ها به دلیل ساخت استخر ها در ویلا و مراکز تفریحی فروش قابل توجه ای دارد .

به دلیل قیمت مناسب و مقاوم بودن این چسب در انواع شرایط جوی ، انتخاب اول کاشی کاران برای کاشی کاری استخر ها این چسب است .

برای هر متر مربع از فضای کاشی کاری 3 الی 4 کیلو از چسب کاشی استخری را در نظر بگیرید .

نحوه استفاده از این چسب به اینگونه است که ابتدا بسته به مکان مورد نظر این چسب را با مقداری مناسبی آب ( هر بسته 20 کیلویی با 5 الی 6 لیتر آب ) مخلوط نمایید و با همزن برقی شروع به همزدن آن کنید تا به یک ملات یکدست برسید .

به ملات 10 دقیقه استراحت بدید و سپس شروع به کار کنید .

انواع چسب کاشی استخری

انواع چسب کاشی استخری ای که در فروشگاه ما به فروش میرسد دارای ضمانت اصالت کالا و بهترین قیمت روز هستند .

در ادامه این مطلب انواع چسب استخری را در فروشگاه هوم فیکس با هم بررسی میکنیم تا بهترین نوع چسب کاشی استخری را بتوانید خریداری کنید .

چسب کاشی پودری استخری

چسب کاشی پودری استخری با داشتن قابلیت آب گریز بودن ، قدرت چسبندگی بالا ، قیمت مناسب ، کیفیت بالا و کارایی بسیار ساده از محصولاتی است که مورد توجه بسیاری از کاشی کاران و افراد مشغول به این صنعت قرار میگیرد .چسب کاشی پودری استخری در بسیاری از کارخانجات ایرانی و خارجی تولید شده و به بازار عرضه میشود .خرید چسب کاشی پودری استخری که از محصولات پر فروش بازار است و تنها برای استفاده در استخر ها استفاده نمیشود و در اکثر سطوح میتوانید از آن استفاده کنید ، در فروشگاه هوم فیکس به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رسد . برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید چسب کاشی پودری استخری میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند .قیمت چسب کاشی پودری استخری بسته به نوع ، برند و وزن آن میتواند متغیر باشد .قیمت چسب کاشی پودری استخری در فروشگاه هوم فیکس برای شما با ضمانت اصالت کالا و بهترین قیمت روز ارائه میشود .برای اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت این محصولات با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

چسب کاشی استخری تایل فیکس

چسب کاشی Tile Fix مناسب استفاده در داخل و خارج ساختمان ، نما ، کف ، سقف ، استخر و سونا ، محیط های صنعتی و کارگاه های پر تردد و تجاری است .چسب کاشی استخری تایل فیکس از محصولات پرطرفدار بازار است .با این چسب می توان انواع کاشی سرامیک گرانیتی و پرسلن (در ابعاد بزرگ) بلوک شیشه ای سنگ قرنیز را نصب کرد همچنین کارهای درزگیری و بند کشی را انجام داد.مزایا چسب کاشی تایل فیکس tile fix : چسب کاشی استخری تایل فیکس کاملا ضد آب است . زمان کارپذیری چسب کاشی استخری تایل فیکس طولانی بوده و با مقرون به صرفه واقتصادی بودن چسبندگی فوق العاده قوی ای را برا شما به ارمقان خواهد آورد تا بتوانید از آن در مکان هایی که رطوبت بالاست و یا استخر و حمام استفاده کنید .خرید کاشی استخری تایل فلیکس در فروشگاه ما به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است .کافی است برای خری چسب کاشی استخری تایل فیکس با شماره های داخل سایت و انتها صفحه تماس حاصل فرمایید .خرید چسب کاشی استخری tile fix انتخاب خوبی برای کاشی کاری استخر شما میباشد .

چسب کاشی استخری کرافلکس ایتالیا

چسب کاشی استخری کرافلکس ایتالیا از محصولات پرفروش شرکت ماپی است که این شرکت در ایتالیا واقع شده است .

تاجران ایرانی با مقایسه علمی بسیاری از چسب های کاشی استخری در دنیا و مطالعه بازار کشور به این نتیجه رسیدند که این محصول برای استفاده در ایران بسیار مناسب است و دارای فروش مناسبی خواهد بود .

این چسب از نوع چسب تک جزئی استخری است که با  پایه سیمان بودن ، قدرت چسبندگی بالا و مقاومت مکانیکی و فیزیکی بالا انتخابی مناسب برای چسباندن کاشی استخری است .

کاربرد اصلی و ویژه این چسب نصب کاشی هایی است که میزان جذب آب بسیار پایینی (کمتر از ۰٫۰۵ درصد)دارند.

این محصول برای نصب انواع کاشی پرسلان، سرامیک، موزاییک، کاشی های مینیاتوری، سنگهای طبیعی، تراورتن، مرمر، گرانیت ، سفال و … مناسب برای مکانهای گرمایش از کف میباشد و بر روی کف و دیوار فضای داخلی و خارجی ساختمان کاربرد دارد.

خاصیت استفاده از چسب کاشی استخری کرافلکس خشک شدن دیرهنگام میباشد.

خرید چسب کاشی استخری کرافلکس ایتالیا در فروشگاه ما به صورت حضوری و اینترنتی برای شما فراهم شده است .

کافی است برای اطلاعات بیشتر با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در هوم فیکس شما را در نحوه خرید چسب کاشی استخری کرافلکس ایتالیا راهنمایی کنند. قیمت چسب کاشی استخری کرافلکس ایتالیا به دلیل تورم بازار مقدار ثابتی نداشته و با توجه به وزن آن قیمت گذاری شده است .قیمت چسب کاشی استخری کرافلکس ایتالیا در مقایسه با چسب کاشی استخری ایرانی بسیار مناسب تر میباشد .با به شما این ضمانت را میدهیم که بهترین قیمت چسب کاشی استخری را برای شما فراهم کنیم و در کنار آن جنس اصلی را به دست شما برسانیم .

چسب کاشی استخری پروسر ترکیه

خرید چسب کاشی استخری پروسر ترکیه در فروشگاه ما به صورت حضوری و اینترنتی برای شما فراهم شده است .

کافی است برای اطلاعات بیشتر با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در هوم فیکس شما را در نحوه خرید چسب کاشی استخری پروسر ترکیه راهنمایی کنند.

قیمت چسب کاشی استخری پروسر ترکیه به دلیل تورم بازار مقدار ثابتی نداشته و با توجه به وزن آن قیمت گذاری شده است .

قیمت چسب کاشی استخری پروسر ترکیه در مقایسه با چسب کاشی استخری موجود در بازار بسیار مناسب تر است .

چسب کاشی استخری دوگوکیم ترکیه

خرید چسب کاشی استخری دوگوکیم ترکیه در فروشگاه ما به صورت حضوری و اینترنتی برای شما فراهم شده است .

کافی است برای اطلاعات بیشتر با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در هوم فیکس شما را در نحوه خرید چسب کاشی استخری دوگوکیم ترکیه راهنمایی کنند.قیمت چسب کاشی استخری دوگوکیم ترکیه به دلیل تورم بازار مقدار ثابتی نداشته و با توجه به وزن آن قیمت گذاری شده است .قیمت چسب کاشی استخری دوگوکیم ترکیه در مقایسه با چسب کاشی استخری ایرانی بسیار مناسب تر میباشد .

چسب کاشی استخری پروسر پروگرانیت

برای خرید چسب کاشی استخری پروسر پروگرانیت میتوانید به صورت حضوری به آدرس درج شده در سایت مراجعه کنید و یا به صورت غیر حضوری و اینترنتی خرید چسب کاشی خود را انجام دهید .کافی است برای اطلاعات بیشتر با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در هوم فیکس شما را در نحوه خرید چسب کاشی استخری پروسر پروگرانیت راهنمایی کنند.قیمت چسب کاشی استخری پروسر پروگرانیت با توجه به تغییرات بازار مقدار ثابتی ندارد و با توجه به وزن آن قیمت گذاری میشود .قیمت چسب کاشی استخری پروسر پروگرانیت در مقایسه با چسب کاشی استخری های ایرانی بسیار مناسب تر است و رضایت شما را حتما جلب خواهد کرد .

خرید چسب کاشی استخری

خرید چسب کاشی استخری در فروشگاه هوم فیکس که یکی از بهترین فروشگاه های لوازم کاشی کاری است به صورت حضوری و غیر حضوری به فروش میرسد .

کافی است برای اطلاعات بیشتر با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در هوم فیکس شما را در نحوه خرید چسب کاشی استخری راهنمایی کنند.

قیمت چسب کاشی استخری

قیمت چسب کاشی استخری معمولا به دلیل تغییر قیمت دلار و افزایش قیمت مواد اولیه در بازار مقدار ثابتی نداشته و با توجه به وزن و برند آن قیمت گذاری میشود .

قیمت چسب کاشی استخری در فروشگاه هوم فیکس با ضمانت بهترین قیمت روز و ضمانت اصالت کالا به دست شما میرسد .

ملات چسب کاشی استخری

ملات چسب کاشی استخری در بسیاری از برند های جهان فقط آب است .

روش مصرف چسب کاشی استخری به این گونه است که ابتدا مقدار مناسبی از چسب کاشی استخری را با آب داخل همزن ریخته و تا موقعی که یک مایه خمیری شکل بدست بیاید آن را هم میزنیم .

بسته به نوع مکانی که در آن قصد استفاده از چسب کاشی استخری را دارید باید 1/5 الی 2/5 کیلو از ملات چسب کاشی استخری را با آب درست کنید .

به این نکته توجه داشته باشید که سطح مورد نظر حتما از هرگونه آلودگی و گرد و خاک تمیز باشد .

ملات چسب کاشی را حتما در زمان 30 دقیقه استفاده نمایید .

چسب کاشی