پودر بندکشی grout joint

در این مطلب قصد داریم در مورد پودر بندکشی ایرانی و خارجی سخن بگویم و انواع پودر بندکشی ایرانی و مزایای آن را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

در کار کاشی کاری و یا سرامیک، یکی از اصلی ترین نکاتی که کار را به پایان می رساند و زیباتر جلوه می دهد استفاده از پودر بند کشی می باشد.

پودر بندکشی برای پوشش دادن شکاف بین کاشی و سرامیک استفاده می شود که اگر از آن استفاده نشود نتیجه کار ناقص و زشت خواهد شد.

قبل از تولید پودر بندکشی، کارگران یا بنّای ساختمان برای پوشاندن شکاف بین کاشی ها و فاصله آن ها، از سیمان سفید به همراه پودر سنگ استفاده می کردند؛ اما امروزه با آسانی و راحت شدن هر کاری، پوشاندن شکاف بین کاشی و سرامیک با پودر بندکشی ایرانی و یا خارجی نیز آسان شده است.

نکات مهم در خرید پودر بندکشی خارجی و ایرانی

در ابتدا باید دقت داشته باشید تا پودر بندکشی ایرانی و خارجی که خریداری می کنید، اصل و دارای کیفیت بالایی باشد؛ زیرا امروزه در بازار مانند هر محصول دیگری پودر بندکشی هم دارای محصول اصل و غیر اصل می باشد. پس خرید از مرجع معتبر و مطمئن برای خرید پودر بند کشی ایرانی و یا خارجی نکته مهمی است.

پودر بندکشی ایرانی و خارجی در دو نوع پودری و اپوکسی موجود می باشد. شما میتوانید با برقراری تماس یا دریافت مشاوره رایگان پودر بندکشی ایرانی و خارجی مناسب برای کار خود را تهیه فرمایید.

انواع پودر بندکشی ایرانی و خارجی

پودر بندکشی رنگی: پودر بندکشی رنگی دارای انواع رنگ ها می باشد که برای استفاده در مکان های مختلف، جهت هماهنگ شدن رنگ ها با محیط کاربرد دارد. همچنین این پودرها ضد آب هستند و مناسب استفاده در استخرها نیز هستند.

پودر بندکشی پلیمری: این پودر بندکشی با استفاده از فناوری نانو ساخته شده و دارای نهایت مقاومت و استحکام می باشد و بهترین نوع پودر بندکشی نیز محسوب می شود.

پودر بندکشی اسیدی:  این پودر مناسب استفاده در کارخانه ها، مکان هایی که با صنعت، مواد شیمیایی یا اسیدی سروکار دارند می باشد؛ زیرا پودر بندکشی اسیدی در برابر اسید و اینگونه محیط ها مقاومت و استحکام بالایی دارد.

پودر بندکشی آنتی باکتریال: این پودر در محیط هایی مانند، محیط بیمارستان، آزمایشگاه، درمانگاه ها و محیط های بهداشتی استفاده می شود تا از جذب هرگونه ویروس میکروب و باکتری جلوگیری شود.

پودر بندکشی ضد آب: این پودر همانطور که از نامش پیداست ضدآب می باشد و میتواند با توجه به نیاز فرد در هر مکانی از آن استفاده شود.

نکات استفاده از پودر بندکشی

در هنگام بندکشی باید به وضعیت آب و هوا توجه کرد؛ زیرا بندکشی در آب و هوای بسیار سرد و بسیار گرم ممکن است نتیجه دلخواه را ندهد.

همچنین باید به تاریخ پودر بندکشی ایرانی و خارجی توجه کنید. بله، این پودر ها دارای تاریخ تولید و انقضا می باشند. پودر های تاریخ گذشته خواص خود را از دست می دهد و کار را بی نتیجه می گذارند.

در هنگام بندکشی باید توجه داشته باشید شکاف ها و بندها را تمیز، خشک و هموار کرده باشید و سپس با لوازم مخصوص آن مانند کاردک شروع به بند کشی نمایید.

در هنگام مخلوط کردن و هم زدن پودر با آب نباید آن را زیاد هم بزنید؛ زیرا مخلوط دارای حباب می شود و باعث ایجاد مشکل در بندکشی می شود.

اگر قرار است کار بند کشی را به متخصصان نسپارید، پس لازم است قبل از انجام کار حتماً نحوه مصرف آن را مطالعه کنید تا دچار مشکل در کار خود نشوید.

پودر بندکشی را در شکاف ها با عرض دلخواه و عمق 5 تا 20 میلی متر می توان استفاده کرد.

برای بندکشی در محیط استخر می توانید از پودر های بندکشی ضدآب و رنگی نیز استفاده کنید. همچنین پودر های مخصوص این مکان ها دارای خاصیت ضد جلبک می باشند و مناسب این مکان ها می باشند.

فرق پودر بندکشی ایرانی و خارجی

پودر بندکشی ایرانی و خارجی تفاوت آنچنانی با یکدیگر ندارند، اما بسته به سلیقه و نیاز افراد ممکن است دارای ویژگی های متفاوتی باشند که افراد می خواهند.

تفاوت پودر بندکشی ایرانی و خارجی

برخی از تفاوت های جزئی پودر بندکشی خارجی و ایرانی عبارتند از:

 • بسته بندی متفاوت
 • تفاوت در ویژگی ها
 • تفاوت در مقاومت ها
 • تفاوت در قیمت و کشور سازنده
 • تفاوت در کاربرد ها

در فروشگاه ما سعی شده است پودر بندکشی ایرانی و خارجی با بهترین کیفیت برای شما عزیزان عرضه شود، پس نگران نباشید که پودر بند کشی خارجی  و  پودر بندکشی ایرانی که محصول وطنی در بهترین  مارک می باشد، تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و بهترین نتیجه را به شما می دهند.

مزایای پودر بندکشی نسبت به دیگر روش ها

همانطور که گفته شد قبلا از ملات سیمان و پودر های مختلف برای بند کشی استفاده می شد. می خواهیم مزایای این روش را نسبت به روش های قبلی برایتان بگوییم. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • دارای مقاومت بالا
 • روشی آسان و زیبا
 • دارای کیفیت عالی و طول عمر بالا
 • دارای قیمت مناسب و بسته بندی عالی
 • دارای انواع رنگ
 • ضد آب بودن آن
 • بدون کثیف کاری و دردسر
 • دارای چسبندگی بالا

و… .

 

هزینه پودر بندکشی ایرانی و خارجی

قیمت پودر بندکشی خارجی و قیمت پودر بندکشی ایرانی با توجه به عوامل مختلفی همچون: وزن آن ها، ویژگی های مختلف آن ها، ضد آب بودن آن ها و مقاومت آن ها متغیر است و قیمت های متفاوتی دارد. مجموعه ما در فروشگاه برایتان انواع پودر بندکشی ایرانی و خارجی را با بهترین قیمت و کیفیت قرار داده است. شما می توانید با یکبار خرید کیفیت محصولات و خدمات بی نظیر ما را مشاهده کنید. به شما اطمینان می دهیم خرید دومتان هم از فروشگاه ما خواهد بود.

خرید پودر بندکشی خارجی و ایرانی

برای خرید پودر بندکشی ایرانی و خارجی، برای شما انواع آن را در فروشگاه خود عرضه می کنیم. شما می توانید از بهترین خدمات در خرید پودر بندکشی ایرانی و خارجی بهره مند شوید و آن ها را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت از ما خریداری کنید. نحوه خرید و سفارش بسیار آسان می باشد. برای دریافت راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

Spread the love