قیمت و خرید چسب کاشی پودری

در تهیه و تولید چسب کاشی اغلب از سیمان با کیفیت، ماسه و تعدادی مواد اضافی برای بهبود ویژگی های اساسی چسب استفاده می شود. با استفاده از این ماده کاشی ها با بهترین کیفیت روی سطح مورد نظر ثابت می شوند.  این چسب های با کارایی بالا را می توان برای چسباندن کاشی ها به سطوح از قبل پوشش داده شده، سطوح سیمانی صیقلی، روی سطوح چوبی (با استفاده از پرایمر) یا سطوح خاص دیگر استفاده کرد.

چسب کاشی پودری

چسب کاشی پودری یکی از انواع چسب های رایج کاشی هستند که می توان از آن برای چسباندن برخی از سنگ ها و سرامیک ها و همچنین کاشی ها استفاده کرد. این چسب بر پایه سیمان تقویت شده با پلیمر ساخته شده است. در ادامه به بررسی ویژگی های چسب کاشی می پردازیم.

یکی از ویژگی های بسیار مهم چسب کاشی پودری این است که این چسب ها پس از خشک شدن در برابر رطوبت مقاوم هستند. این چسب ها علاوه بر اینکه باعث می شوند انواع سرامیک ها و کاشی ها به خوبی به سطوح مختلف بچسبند، خود سطح را نیز آب بندی می کنند.

عملیات نصب که قبلاً برای انواع کاشی و سرامیک مورد استفاده قرار می گرفت بسیار گران بود. از چسب کاشی پودری می توانید برای چسباندن کاشی، سرامیک، سنگ، گچ، چوب، آجر و موزاییک به انواع زیرسازی استفاده کنید از این چسب‌ها روی سطوح گچی استفاده نکنید.

نحوه استفاده از چسب کاشی پودری

اگر قصد دارید از چسب های پودری برای نصب کاشی و سرامیک استفاده کنید، باید یک سری اصول و دستورالعمل ها را رعایت کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. 

 • سطحی که قرار است روی آن کار کنید باید کاملا خشک و عاری از آلودگی باشد. همچنین روی سطح نباید ذرات چربی یا گرد و غبار وجود داشته باشد.
 • سطح قدیمی (مثلا کاغذ دیواری) را کاملا جدا کنید و اگر سطح قبلی آسفالت، قیر یا مشابه است باید آن را برای نصب کاشی، سرامیک و … آماده کنید.
 • اگر سطح مورد نظرتان رطوبت زیادی دارد، لازم است چسب کاشی پودری را به تمام سطح کاشی بزنید تا اتصال به خوبی انجام شود. بدیهی است در چنین شرایطی زمان خشک شدن کمی افزایش می یابد. در این شرایط باید سعی کنید با اعمال فشار مضاعف بر روی کاشی ها، آنها را در جای مناسب قرار دهید.

کاربرد چسب کاشی پودری

با این چسب ها می توانید انواع سنگ، کاشی، سرامیک، معرق و … را نصب کنید. روی سطوح مختلف از چسب های کاشی پودری برای نصب پوشش های مختلف روی سطوح بتنی، سطوح رنگ شده و … استفاده کنید.

اگر می خواهید از نفوذ رطوبت به کاشی ها جلوگیری کنید، توصیه می کنیم از این چسب های پودری استفاده کنید.این چسب ها پس از خشک شدن استحکام بسیار بالایی دارند و به همین دلیل می توان از آن ها برای چسباندن کاشی به دیوار استفاده کرد.

اگر می خواهید کاشی جدیدی را روی کاشی قدیمی نصب کنید، چسب کاشی پودری بهترین گزینه است. این چسب ها به سادگی با آب مخلوط می شوند. اگر بخواهیم تمام موارد استفاده برای چسباندن کاشی و سرامیک را با هم مقایسه کنیم، چسب کاشی پودری قوی ترین ماده ای است که می توانید استفاده کنید.

از آنجایی که زمان اثرگذاری این چسب ها سریع نیست، می توان آنها را در عرض چند دقیقه پس از نصب جابه جا کرد و در جای خود چسباند.

محبوبیت چسب کاشی پودری

تمام موارد ذکر شده باعث شده است که چسب کاشی پودری بسیار محبوب و پرکاربرد باشد. چسب کاشی شیمیایی پودری یکی از بهترین چسب های موجود در بازار است که بر روی سطوح مختلف و چسباندن کاشی، سرامیک و … استفاده می شود.

 

چسب کاشی پودری

 

مشخصات چسب کاشی پودری

چسب کاشی و سرامیک یکی از جدیدترین مصالح ساختمانی برای چسباندن کاشی و سرامیک می باشد. این نوع چسب ها به دو صورت چسب آماده و چسب کاشی پودری موجود است که مهمترین نوع چسب کاشی است که بیشترین کاربرد را در کاشی کاری دارد. چسب کاشی پودری پایه سیمانی است و درصد بالایی از آن سیمانی است.

استفاده از این چسب علاوه بر استحکام بالایی که ایجاد می کند باعث کاهش هزینه ها نیز می شود. چسب کاشی پودری را می توان جایگزینی برای تزریق پشت کاشی در نظر گرفت. چسب پودر کاشی برای کارهایی مانند چسباندن کاشی، موزاییک و فونداسیون نیز کاربرد دارد.

این محصول برای چسباندن کاشی بر روی هر سطحی مناسب است به خصوص برای چسباندن کاشی روی کاشی و سنگ استفاده می شود.

موارد استفاده چسب کاشی پودری

استفاده از چسب برای پوشش سرامیک مزایای زیادی دارد، علاوه بر این که این ملات بر روی سطوح مختلف قابل استفاده است. مهمترین کاربردها و مزایای چسب کاشی پودری و سرامیک به شرح زیر است.

 • محصول چسب کاشی پودری را می توان بر روی سطوح رنگ شده و انواع پوشش ها اعمال کرد. 
 • چسب کاشی پودری حتی پس از خشک شدن در برابر رطوبت و آب مقاوم است.
 • چسبندگی خود را در برابر رطوبت حفظ می کند.
 • پس از تثبیت، در برابر تغییرات دما مقاوم است.
 • زمان چسباندن آن کند است،  می توان قطعات را به راحتی در عرض چند دقیقه پس از نصب جابه جا کرد.
 • چسب کاشی پودری به راحتی نصب می شود و سرعت کار را افزایش می دهد.
 •  از این محصول می توان برای چسباندن کاشی به کاشی نیز استفاده کرد.
 • در مقایسه با سایر مواد، استحکام چسبندگی بالاتری دارد.
 • نیازی به مخلوط شدن با مواد دیگر ندارد و به راحتی با آب مخلوط می شود.
 • هنگامی که چسب کاشی پودری با آب ترکیب می شود، بسیار انعطاف پذیر و خمیری می شود.
 • چسب کاشی پودری برای سطوح مختلف و برای انواع سرامیک، سنگ، موزاییک و … قابل استفاده است. قابل ذکر است که درجه بندی پوشش های سرامیکی در انتخاب چسب برای پوشش سرامیکی تداخلی ایجاد نمی کند.
 • بهتر است از این محصول برای چسباندن کاشی هایی که دائماً با آب و رطوبت در تماس هستند استفاده کنید.

نحوه استفاده چسب کاشی پودری

اطلاعات و میزان دقیق مصرف و مقاومت یک روز و یک شب با توجه به تست های کارگاهی مشخص می شود. قبل از شروع کار، سطح زیرین باید کاملاً خشک و عاری از گرد و غبار و ذرات باشد.

اگر سطح مورد نظر دارای پوشش های قبلی مانند کاغذ دیواری است در ابتدا باید جدا شود. اگر فونداسیون با سنگ خرد شده یا آسفالت ساخته شده باشد، می توان از پرایمر فونداسیون استفاده کرد. چسب کاشی پودری را در یک لایه بسیار نازک حدود 5 میلیمتر روی سطح مورد نظر بمالید و با کاردک با دندانه های عمقی 5 میلی متر بمالید، شیارهایی روی سطح ایجاد کنید.

قسمت هایی که با رطوبت و آب در تماس هستند را با چسب کاشی پودری بپوشانید. شما باید کاشی ها را در یک حرکت دایره ای بچینید و سپس محکم در جای خود بچسبانید.

میزان مصرف بستگی به زیرساخت و نوع سرامیک یا کاشی دارد که برای هر متر مربع حدود 1.5-2.5 کیلوگرم پودر مصرف می شود. استفاده از ملات سیمان و ماسه برای کاشی و سرامیک نسبت به چسب کاشی پودری زمان‌بر و مقاومت کمتری دارد و وزن بیشتریدارد و سازه را سنگین‌تر می‌کند. بنابراین استفاده از چسب کاشی پودری باعث کاهش هزینه ها می شود. 

روش استفاده از پودر چسب کاشی

بعد از اینکه بستر تمیز و آماده شد، حدود 2 فنجان پودر را با 1.5 فنجان آب مخلوط کنید تا خمیر یکدستی به دست آید. ادامه دهید تا کاملا مخلوط شوند که حدود 15 دقیقه طول می کشد. از شانه استفاده کنید. اگر برای کار خود به چسبندگی بیشتری نیاز دارید، چسب بتن را به مخلوط خود اضافه کنید. سپس مراحل نصب را در عرض 10 دقیقه تکمیل کنید.

این خمیر 24 ساعت طول می کشد تا به قدرت نهایی خود برسد و آماده مصرف است. چسب کاشی پودری تا 2 سال قابل نگهداری است و باید در بسته بندی و به دور از رطوبت باشد.

 

چسب کاشی پودری

 

 

معایب استفاده از چسب کاشی پودری

در استفاده از این مدل چسب ها معایب مهم و مورد توجهی وجود ندارد و تنها می توان به این مورد اشاره کرد که این چسب ها کمی دیرتر از چسب کاشی خمیری خشک می شود.

خرید چسب کاشی پودری

بهترین چسب کاشی توسط شرکت های بی نظیری در کشور تولید می شود که انواع چسب کاشی پودری را با بهترین کیفیت و قیمت پایین تولید می کنند و این محصول را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید از آن در بازسازی یا ساخت و ساز استفاده کنید. جهت خرید این چسب ها با کیفیت بسیار عالی می توانید به فروشگاه اینترنتی هوم فیکس مراجعه نمایید.

قیمت چسب کاشی پودری

یکی از محصولاتی که پرکاربرد است پودر چسب است و قیمت پودر چسب سرامیک و پودر چسب سرامیک بسیار مناسب است و برای نصب هر نوع کاشی و سرامیک و آجر استفاده می شود. از این چسب می توانید بیشترین بهره را ببرید. جهت خرید این چسب ها با کیفیت بسیار عالی می توانید به فروشگاه اینترنتی هوم فیکس مراجعه نمایید.

تماس با ما

آدرس:تهران،میدان ونک،خیابان ملاصدرا،خیابان شیراز جنوبی ، پلاک 86

شماره تماس: 88626110       88059554

شماره همراه: 09122775621