وبلاگ

چسب کاشی درزگیر

برای خرید و استعلام قیمت دقیق انواع چسب کاشی درزگیر کلیک نمایید.

قرار گرفتن کاشی ها کنار یکدیگر باعث ایجاد درزهایی می‌ شود درزهایی که وجود آن‌ ها ظاهر کاشی‌کاری را تحت تأثیر قرار می‌ دهد. در گذشته برای پر کردن درزها از ترکیب سیمان سفید با آب استفاده میشد ولی امروز، روش‌ های سریع‌ تر و و با دوام تری برای پر کردن این درزها به‌ وجود آمده است، عموماً چسب کاشی درز گیر نام دارند. چسب هایی که در محل درزها قرار می‌ گیرند و شکاف‌ های موجود را پر می‌ کنند.

چسب کاشی درز گیر

درزها، شکاف‌هایی هستند که میان دو کاشی ایجاد می‌ شوند. این درزها باید گرفته شوند تا کاشی‌ ها بتوانند به‌ دوام داشته و به صورت طولانی مدت دچار رخنه نشوند. چنانچه بین درزهای کاشی باز باشد، رطوبت، آب و غیره به زیر کاشی یا سرامیک نفوذ پیدا کرده و نفوذ آب یا رطوبت می‌تواند باعث صدمه دیدن کاشی و جدا شدن آن از سطح شود. روش هایی که در گذشته برای گرفتن درزها وجود داشت، همواره دارای کاستی هایی بود. همین عوامل سبب شد تا یک چسب مخصوص برای درزگیر، تولید شود. چسبی که اکنون در بازار با عنوان چسب کاشی درز گیر وجود دارد. این چسب را به گونه ای ساخته اند که هم چسبنده باشد و هم قدرت حرکت کردن بین درزها، بدون نیاز به ابزار جانبی را داشته باشد. این چسب حالت خمیری داشته و می توان آن را در قسمت های گوناگون نظیر دیوار، درزهای میان سینک و غیره استفاده کرد.

در واقع این چسب یک نوع آب بند فوق العاده بوده که در برابر موقعیت متفاوت دمایی سازگار است. چنانچه سطح حیاط یا پیادا رو را کاشی کاری کرده اید و اکنون درزهایی بین آن ها وجود دارد، بهترین راه حل این است که از چسب کاشی درزگیر برای پر کردن این فاصله ها استفاده کنید. این چسب ها به گونه ای هستند که اگر نور خورشید در طول رور به آن ها اصابت کند آسیب نمی بینند. علاوه بر این، چسب کاشی درزگیر تحمل فشار بالایی دارد. چنانچه در حیاط برای درزها از چسب، استفاده کرده اید می توانید به راحتی و با هر شوینده ای که دارید حیاط را کاملا بشویید بدون این که ترس داشته باشید، چسب کاشی درزگیر آسیب ببیند. زمانی که می خواهید از این چسب برای پر کردن فضای بین دو کاشی استفاده کنید حتما باید با یک برس، آلودگی و خاکی که درون درزها وجود داشته را تمیز کنید، تا نتیجه کار با این چسب مطلوب باشد.

قیمت چسب کاشی درزگیر

این که خرید مشتری از چسب کاشی درز گیر چگونه است قیمت این چسب را تحت شعاع قرار می دهد. زمانی که مشتری تقاضای عمده ای از چسب کاشی را داشته باشد قطعا قیمت تمام شده هر چسب پایین تر از زمانی هست که مشتری فقط یک عدد چسب سفارش می دهد‌. همانطور که می دانید کیفیت همه چسب ها، یکسان نیست، به همین دلیل نرخ همه چسب ها نیز یکسان نخواهد بود. چسب کاشی درز گیری که کیفیت بیشتری دارد حتما قیمت بیشتری هم خواهد داشت. چسب های با کیفیت از لحاظ ساختار فرمولی، پیچیده تر هستند. علاوه بر موارد گفته شده، قیمت می تواند متاثر از مجموعه فروشنده چسب کاشی درزگیر باشد.

چسب کاشی درزگیر

برای خرید و استعلام قیمت دقیق انواع چسب کاشی درزگیر کلیک نمایید.

نکاتی قابل توجه در استفاده ازچسب کاشی درز گیر

نکاتی وجود دارد که موقع استفاده از چسب کاشی درزگیر باید به رعایت آن‌ها بپردازید.
● اول این‌ که باید حتماً سطح بین کاشی‌ها را پاک کنید. تمیز کردن نباید به‌ صورت سرسری صورت گیرد، بلکه باید به‌ طور عمقی خاک‌ ها را از درون شکاف‌ها بیرون کرد. سپس با یک پارچه، غبارهای موجود را از میان برداشت.
● مورد دیگر این است که سطح، باید عاری از رطوبت باشد. یعنی حتی کمترین رطوبت نباید روی سطح موجود باشد. بنابراین، خشک بودن سطح اهمیت زیادی دارد.
● لازم است چسب کاشی درز گیر مخلوط شود. برای مخلوط کردن این چسب نباید از دست یا از چوب استفاده شود. بلکه باید از یک کاردک مخصوص که همراه با بسته‌ بندی این چسب وجود داشته کار مخلوط کردن انجام گیرد.
● مرحله بعدی این است که مواد درون قوطی چسب را بین شکاف‌ها قرار دهید. برای‌ اینکه کار شما ازنظر تمیزی سطح بالایی داشته باشد، در دست دیگر خود، پارچه‌ ای داشته باشید تا چسب های اضافی را که از شکاف خارج شده اند با آن پاک کنید.
● منتظر بمانید تا چسب کاملاً خشک شود. زمان انتظار شما برای خشک کردن چسب نیز از صد و بیست دقیقه تا دویست و چهل دقیقه متغیر هست.
ویژگی های چسب کاشی درز گیر
کاشی با کیفیت دارای ویژگی‌ هایی است که می‌ توان با استفاده از این ویژگی‌ها به‌ راحتی چسب با کیفیت و از یک چسب بی کیفیت تشخیص داد.
● بهترین مدل چسب کاشی به‌ صورت یکنواخت عمل می‌ کند. یعنی بین درزها انقطاعی، ایجاد نمی‌ شود.
● چسب با کیفیت بعد از این‌ که مراحل خشک شدن آن به پایان رسید، هیچ ترکی حتی ترک ریز بر روی سطح آن قابل‌ مشاهده نیست.
● زمانی‌ که مواد شوینده یا پودرهای شوینده با چسب کاشی درز گیر با کیفیت برخورد کرد، آسیبی نمی‌ بیند.
● عایق و پوششی در برابر نفوذ آب و رطوبت می‌ باشد.
● چسب کاشی درز گیرعموماً از رنگ‌ های روشن سفید یا خاکستری تشکیل شده است. بهترین جنس چسب، جنسی هست که به‌ مرور زمان، رنگ آن تاریک نشود.
● آخرین گزینه، دوام و ماندگاری طولانی چسب هست. به این صورت نباشد که چسب بعد یک مدتی کنده شود یا این‌ که دچار آسیب شود. بهترین چسب چسبی هست که ماندگاری زیادی دارد.

کلام آخر

چسب کاشی درز گیر روشی مدرن برای پر کردن جای خالی بین کاشی، سرامیک و سنگ‌های مختلف است. از این چسب می‌ توان برای کاشی‌ کاری‌ های دیوار کاشی‌ کاری‌های سطح و لایه‌ های باز بین سینک‌ آشپزخانه و مکان‌های مختلف استفاده کرد. چسب کاشی درز گیر چسبی هست که با قدرت بالا به درز می‌چسبد و بین دو کاشی یک اتصالی محکم ایجاد می‌ کند. اتصالی که باعث می‌شود آب یا هر شیء دیگر نتواند به زیر کاشی‌ها راه پیدا کند. چسب کاشی درز گیر را می‌ توان با نرخ‌ های متفاوت در سایت‌ های مختلف پیدا کرد. ولی آن‌چه که برای خرید اهمیت ویژه‌ای دارد و باید به آن توجه شود این است که کیفیت چسب ملاک قرار گیرد.

چسب کاشی
سبد خرید
.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟